Üsküdar Belediyesi

Üsküdar’da taksi durakları yenileniyor

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan “Ata 2” taksi durağı, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katıldığı törenle hizmete girdi. Yapımı Üsküdar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen taksi durağının açılış törenine, Başkan Türkmen’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Türkmen, burada yaptığı konuşmada taksi şoförlerine ilçe içinde açılacak yeni taksi duraklarının müjdesini verdi.

ÜSKÜDAR’DA DURAKSIZ TAKSİ KALMAYACAK…

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen; “Gerçekten belediyeler insan hayatının her alanında olmak durumundadır. İnsana nasıl daha fazla dokunabilirsek, onların yanlarında olabilirsek, doğrusu biz de mutlu oluyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz, dolayısıyla Üsküdar’ın mutluluğudur. Bu arkadaşlarımız, şoför kardeşlerimiz, buradaki bir dinlenme ve molayla daha kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. İnsanlara daha güleryüzlü davranacaklardır” şeklinde konuştu.

“SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ”…

Başkan Türkmen, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Daha iki gün önce Mehmet Akif Ersoy mahallemizdeki taksi durağımızı açtık. İnşallah bundan sonra Kısıklı ve Beylerbeyi taksi duraklarını açacağız. Çalışmaları devam eden duraklarımız var, onları da inşallah tamamlayacağız. Seçim öncesi sizlere bir sözümüz vardı. Üsküdar’da duraksız taksi kalmayacak demiştik. Gerçekten biz bu sözümüzün arkasındayız.”

uskudarda-taksi-duraklari-yenileniyor-1

Yapımı Üsküdar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen taksi durağının açılış törenine, Başkan Türkmen’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Türkmen, burada yaptığı konuşmada taksi şoförlerine ilçe içinde açılacak yeni taksi duraklarının müjdesini vererek; “Bu arkadaşlarımız, şoför kardeşlerimiz, buradaki bir dinlenme ve molayla daha kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. İnsanlara daha güleryüzlü davranacaklardır” şeklinde konuştu…

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe Belediyesi

Maltepe Belediyesi’nin 2018 bütçesi 398 milyon

Maltepe Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi, belediye meclisinde oy çokluğuyla kabul edildi. Hizmet ve yatırım ağırlıklı bir bütçe olarak ...