Üsküdar’da büyük buluşma…

Boğaziçi İstihdam Zirvesi; yerel yöneticiler, ülkemizin önde gelen iş adamları, eğitimciler, İnsan Kaynakları yöneticileri ve birçok kurumsal firmanın katılımı ile 5-6 Aralık 2015 tarihinde Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Boğaziçi İstihdam Zirvesi, yerel yönetimlerin istihdama sağlayacağı katkıların iş dünyasına anlatılması, anlaşılması ve fikir alışverişinin yapılabilmesi adına bir kilometre taşı niteliği taşıyor. Katılımcılar, zirvede pozisyona uygun adaylar ile iş görüşmeleri gerçekleştirirken; düzenlenecek iki ayrı panelde ise yerel yöneticilerin istihdama katkısı ve üniversitelerin istihdamdaki rolü ile üstdüzey şirket yöneticilerinin istihdam politikaları hakkında düşünceleri ve önerileri aktarılacak.

Zirve kapsamında düzenlenecek eğitimler ile iş arayan adaylara iş arama süreci hakkında uzman görüşleri aktarılırken, işverenlere özel düzenlenecek eğitimlerde ise işverenlerin yasal süreçlerden haberdar olmaları ve devlet teşviklerinin işverenlere aktarımı sağlanacak.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

uskudar belediyesi

Üsküdar Belediyesi, Kariyer.net ile işsizliğe çare bulacak

Üsküdar Belediyesi bünyesinde kurulan ve “İşimiz, İşiniz” anlayışıyla çalışan Üsküdar İstihdam Merkezi (ÜSİM), faaliyetlerini daha da genişletmek için ...