Üsküdar, turizme sıkı sıkı sarıldı

Dünyada en fazla turist çeken ülkeler arasında ilk 10’a girmeyi başaran Türkiye’de pastadan payını almak isteyen Üsküdar Belediyesi boş durmuyor. Megakentte birçok ilçenin aksine turist çekmek için her yönüyle planları masaya yatıran Üsküdar Belediyesi, TÜRSAB ile birlikte düzenlediği Turizm ve Bahar Şenliği’nde geleceğin temellerini atma çalışmalarına hız verdi.

Üsküdar Belediyesi

BİRBİRİNDEN RENKLİ STANTLAR YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR…

32 seyahat acentesinin İstanbul Boğazı’nın yanında açtığı stantlar; Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Türkiye Seyahat Acentesi Birliği (TÜRSAB) Genel Sekreteri Çetin Gürcün ve birçok davetlinin katılımıyla düzenlenen törenin ardından gezildi.

Üsküdar Belediyesi

YİĞİT ARSU: HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK…

TOURMAG Turizm Dergisi’ne değerlendirmede bulunan TÜRSAB ASYA BYK 2. Başkanı Yiğit Arsu; “Dünyanın anlık gelişmelerinden her sektörde olduğu gibi turizm de çabuk etkileniyor, hatta gelişmelerde en çok hassasiyet turizmcilerde görülüyor. Ancak Türkiye’nin öyle bir coğrafyası var ki, bu bize ödüldür. Olumsuzlukların üstesinden daha önce de geldiğimiz gibi yine başaracağımızı öngörüyoruz. Her şey daha güzel olacak, buna eminiz” dedi. Şenlik, 15 Mayıs tarihine kadar Üsküdar Meydanı’nda devam edecek.

Üsküdar Belediyesi

Üsküdar Belediyesi

tursab-uskudar-belediyesi-bahar-turizm-senligi-tourmag-turizm-kadikoy-life-dergisi (4)

tursab-uskudar-belediyesi-bahar-turizm-senligi-tourmag-turizm-kadikoy-life-dergisi (5)

tursab-uskudar-belediyesi-bahar-turizm-senligi-tourmag-turizm-kadikoy-life-dergisi (8)

tursab-uskudar-belediyesi-bahar-turizm-senligi-tourmag-turizm-kadikoy-life-dergisi (10)

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

aşevi

Sancaktepe Belediyesi’nden aşevi

Sancaktepe Belediyesi, 2009 yılından bu yana açtığı aşevindeki sıcak yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı İsmail Erdem ile aşevi personeli, ...