Üsküdar Lions Kulübü’nde 40. yıl coşkusu…

1974 yılında kurulan Üsküdar Lions Kulübü, geçtiğimiz hafta Büyük Kulüp’te yüksek katılımlı bir kutlama toplantısı gerçekleştirerek, 40. hizmet yılını coşku ile kutladı.

Kulübün başarı ile geçen 40 yılı, özenle hazırlanmış bir video sunumu ile özetlendi. Kulüp Başkanı Güngör Gültekin, kulüpte başkanlık görevi yapan üyelere “40. Yıl Rozeti” hediye etti ve kulüp üyeleri adına, Lions’a liderlik yapan Geçmiş Dönem Genel Yönetmenlere şükranlarını sundu.

ALİ & AYSUN KOCATEPE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ…

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin ve eşi, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Tanyol, Lions 118-Y Genel Yönetmeni Selva Ülgen ve eşi Geçmiş Uluslararası Direktör Prof. Dr. Hayri Ülgen’in de konuk olarak hazır bulunduğu gecede; Üsküdar Lions Kulübü üyeleri, misafirlerini başarılı sanatçılar Ali & Aysun Kocatepe’nin enfes nostaljik müzikleri ile unutulmaz kıldıkları bir konserle ağırladılar.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yasemin Mori “Estrella” ile DasDas’ta!

Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile 25 Mayıs’da DasDas’ta sevenleriyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ...