Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Ünlü jazz ustası Atilla Dündar, Ezgi Sanat’ta…

1

Uzun yıllar yurtdışındaki önemli merkezlerde jazz piyanisti olarak çalışan Kadıköylü Atilla Dündar, Ezgi Müzik ve Sanat Merkezi’nde öğrenci kabulüne başladı.

Merkezin Şaşkınbakkal’da bulunan stüdyosunda artistik piano gitar, şan ve ritim jazz dersleri verecek olan Atilla Dündar, bazı mekânlarda düzenlenecek jazz gecelerine de katılacak.

Geçtiğimiz yaz Bodrum’daydı…

Bugüne kadar pek çok sanatçıyla birlikte çalışan Dündar, geçtiğimiz yıl Ataşehir’de açtığı Pasha Jazz Club ile gündeme gelmişti. 2011 yazında Bodrum’un çeşitli mekânlarında yabancı konuklara unutulmaz müzik ziyafeti veren Atilla Dündar, son olarak Cafe Delmar’da unutulmaz gecelere imza atmıştı.

2

Atilla Dündar, Ataşehir’de açtığı Pasha Jazz Club’da, bir başka Kadıköylü sanatçı Hürriyet Narin ile sahne paylaşmıştı…

Ezgi Sanat merkezi

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe Belediyesi’nden sanat kursları

Maltepeli öğrencilere yönelik düzenlediği kurslarla üniversiteye yerleşmede başarı çıtasını yüzde 85’e taşıyan Maltepe Belediyesi, farklı dallarda kültür-sanat kursları ...