Ataşehir

Üniversiteye Ataşehir kurslarıyla hazırlanın

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Dönemi için Ataşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültürevi ve Ferhatpaşa Gençlik Merkezi bünyesinde gerçekleştirilecek Örgün Öğretime Destek Programı’nın kayıt süresi başladı.

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan adaylara yönelik Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) Ders Destek Eğitim Programı için ön kayıtlara, online olarak başvuru yapılabiliyor. Online ön kayıt formunu dolduran gençler, asil kayıt için Neşet Ertaş Kültürevi ve Ferhatpaşa Gençlik Merkezi’ne görevlilerce davet edilecek.

Ataşehir
SON SINIFLARA YOĞUNLAŞTIRILMIŞ PROGRAM…

12. sınıflar, 19 Ağustos-6 Eylül 2019 tarihleri arasında (hafta içi 5 gün) yoğunlaştırılmış programa tâbi tutulurken, 14 Eylül 2019 tarihinden itibaren de hafta sonu eğitimlerinin başlayacağı duyuruldu. Kontenjanın sınırlı olduğu ücretsiz eğitimlere kayıt olabilmek için, Ataşehir sınırları içinde oturma zorunluluğu bulunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...