Ümraniye Mesire Alanı

Ümraniye Mesire Alanı yenileniyor

Ümraniye Mesire Alanı yenileniyor, alanda çalışmalar sürüyor. Yakında hizmete açılacak olan mesire alanı hem Ümraniyeliler hem de tüm İstanbulluların ziyaretine açık.

Ümraniye; sadece kentsel dönüşüm konusunda değil, mesire alanlarıyla da en çok tercih edilen ilçelerin başında geliyor. Yoğun iş temposundan sıkılan ve rahat bir nefes almak isteyen vatandaşlar, Ümraniye Mesire Alanı’na akın ediyor. Ümraniye Belediyesi de, vatandaşların daha temiz ve konforlu bir ortamda eğlenceli vakit geçirmeleri için Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Ümraniye Mesire Alanı
330 BİN METREKARE ALANDA NELER VAR?
  • 2700 metre koşu parkı
  • 5 adet oyun alanı
  • 2 voleybol sahası
  • 1000 araçlık otopark
  • 2 adet büfe
  •  2000 metre bisiklet yolu bulunuyor.

Doğalgaz ile çalışan ve tek seferde 240 kişinin mangal yapılabilmesine imkan sağlayan barbekü alanlarında görevli personel tarafından vatandaşlara yardımcı da olunacak.

Ayrıca Mesire Alanı’nda; yürüyüş yolları, yağmur suyu ızgarası, orta refüj düzenlemeleri, asfaltlama çalışmaları, ağaçlandırma, ışıklandırma, mescid ve şadırvan yenileme gibi çalışmalar yapılıyor.

Ümraniye Mesire alanı bu yıl da, vatandaşların en çok tercih ettiği alanlardan biri olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik'te tarım fırsatı

Pendik’te tarım ve hayvancılığa yatırım fırsatı

Pendik Belediyesi yatırım değeri yüksek iki adet tarımsal arsayı satışa çıkardı. Pendik Belediyesi, Kurtdoğmuş Mahallesi sınırları içinde yatırım ...