Ümraniye İstihdam Merkezi

Ümraniye İstihdam Merkezi iş başında

Ümraniye İstihdam Merkezi aracılığıyla özel sektörde işe başlayan vatandaşlar, Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ümraniye Belediyesi, Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürüttüğü ve belediye bünyesinde kurulan İstihdam Merkezi ile iş bulmakta zorlanan birçok Ümraniyeliyi, işverenler ile buluşturmaya devam ediyor.

2016’DA 12 BİN KİŞİYE İŞ YÖNLENDİRMESİ…

2010 yılında kurulan ve kurulduğundan bu yana işsizlik başvurusu yapan ilçe sakinleriyle ayrı ayrı ilgilenen Ümraniye İstihdam Merkezi, bölgedeki işletmelerden aldığı talepleri de değerlendirerek, vatandaşları yatkın oldukları mesleklere uygun bir iş sahibi yapmaya çalışıyor. 2016 yılında 12 bin 430 işe yönlendirme yapan İstihdam Merkezi, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

BAŞKAN CAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

İşsizlik başvurusu yapan ve İstihdam Merkezi’nin yönlendirmesiyle işe başlayan vatandaşlar, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve iş sahibi oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdi. Başkan Can ise, kendilerini ziyaret eden vatandaşlara yeni işlerinde başarılar diledi.

Ümraniye İstihdam Merkezi

Ümraniye İstihdam Merkezi aracılığıyla özel sektörde işe başlayan vatandaşlar, Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ziyaretinde bulundu…

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da bahar çiçekleri sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi Altunizade Kültür ve ...