Ümraniye İSKİ’de iş kazası…

Ümraniye’de İSKİ şantiyesinde geri manevra yapan bir kamyonun altında kalan işçi hayatını kaybetti. Kaza, Topağacı Mahallesi Çamlıdere Sokak’ta İSKİ’nin altyapı şantiyesinde saat 08.30 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre şantiyede çalışan kamyon sürücüsü Yücel Koca (49), aracının yanındayken başka bir kamyonetin altında kaldı. Koca, olay yerinde can verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Yücel Koca’yı ezen sürücüyü Ümraniye Polis Merkezi’ne götürdü.

YAKINLARI ”İHMAL” DEDİ…

Olay yerine gelen Koca’nın yakınları, cesedin başında sinir krizi geçirdi. İhmal olduğunu iddia eden Koca’nın yakınları ile şantiye çalışanları arasında tartışma çıktı. Yücel Koca’nın akrabası Özcan Koca; “Geri geri gelirken arabanın altına alıyor ve tekrar ileriye doğru 10 metre sürüklüyor. Sonra bize diyorlar ki ‘Bu işte ihmal yok’.’ Biz bu işin içerisinde ihmal olduğunu düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Aydos Ormanı

Aydos Ormanı’nda temizlik seferberliği

Aydos Ormanı için temizlik seferberliği başlatıldı. Kartal Belediyesi Çevre Müdürlüğü ile Kartal Cem Evi işbirliği ile 27 Temmuz ...