Ümraniye’de Polis-Belediye buluşması…

1

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile Belediye personeli, tanışma yemeğinde buluştu. Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen yemeğe; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı. 

Yemeğe; Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü temsilen Müdür  Yardımcıları Faruk Sayın, Volkan Özeren ve diğer birim amirleri de katıldı. Yemekte bir konuşma yapan Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk; “Ümraniye Belediyesi’nin teşkilatımıza önemli katkılarda bulunduğunu büyük bir memnunlukla yaşıyor ve teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise, konuşmasında tüm kamu kurum ve kuruluşlarına verdiği desteklerin devam edeceğini, özellikle İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da desteklerinin devam edeceğini belirtti. 

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk, Başkan Hasan Can’a katkılarından ve desteklerinden dolayı çiçek ve teşekkür plaketi verdi.

2

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye Çiğdemi gün yüzüne çıkıyor

Ümraniye Belediyesi, yaptığı parklar ve yeşil alanların çoğaltılması ile ilgili hayata geçirdiği projeler, alt ve üst yapıda gerçekleştirdiği ...