TUZLA’ya Marina’dan sonra HILTON’da geldi…

İstanbul’un marka bölgelerinden biri olma yolunda önemli adımlar atan Tuzla’ya, Uluslararası Marina’dan sonra bir de Hilton markası geldi.

Double Tree by Hilton – Tuzla adıyla kapılarını açan otelin konumu da son derece stratejik bir bölgede. Sahil Yolu’ndan Tuzla’ya girerken, 70 bin metrekarelik kaplıca alanına sahip İçmeler turistik termal bölgesinde yer alan otel, 11’i süit olmak üzere  84 odadan oluşuyor.

İstanbul kültürel açıdan çok zengin bir şehir…

Açılışla ilgili bir açıklama yapan DoubleTree by Hilton Global Başkanı John Greenleaf, “Türkiye’de yedi otelden oluşan ve gittikçe büyüyen Hilton DoubleTree portföyümüze yeni bir tesis eklemekten büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi.  İstanbul’un iki kıtayı bir araya getiren, kültürel açıdan çok zengin bir şehir olduğunu dile getiren Greenleaf, “Bizler de dünyanın dört bir yanından gelen konuklarımızı sıcak ve samimi bir şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatacağız

Otel’in genel müdürlük görevini bu konuda oldukça tecrübeli bir isim olan Mustafa Yıldız üstlendi. İnşaat aşamasından beri her gelişmeyi yakından takip eden Yıldız, ” Turistik termal bölgesinde bulunmamız sayesinde konuklarımız, mineral açısından zengin kaplıcalarımızda hem rahatlayacak hem de yenilendiklerini hissedecekler. Böylece misafirlerimize benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatacağız.”

Tuzla Tersanesi’nin hemen yakınında yer alan otel’in  Tuzla Hızlı Tren İstasyonu’na 1, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ise 15 kilometre mesafede bulunuyor olmasının büyük biir avantaj olduğunu dile getiren genel müdür Mustafa Yıldız, “Bir başka avantajımız ise, termal bölgesinde bulunuyor olmamız” diyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...