Tuzla Belediyesi’ne “e-TR Berat Ödülü”…

etr

TÜSİAD ve TBV tarafından bu yıl 9.’su gerçekleşen e-TR Ödülleri’ne “İnovatif Belediyecilik Uygulamaları” projesiyle katılan Tuzla Belediyesi, “Berat Ödülü” kazandı. Ekonomide ve toplumsal yaşamda kalitenin, verimliliğin ve rekabet gücünün artırılmasına; şeffaf ve etkin kamu yönetimi oluşturulması yolunda bilgi toplumuna dönüşümün gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 2003 yılında başlatılan e-TR Ödülleri’nin dokuzuncusu, bu yıl TBMM’de yapıldı.

Törene; TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile milletvekilleri, belediye başkanları ve davetliler katıldı. 

Törende; TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, birer konuşma yaptılar.

Ödülü TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı’dan alan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, konuşmasında belediye hizmetlerini vatandaşların ayağına götürmek amacıyla teknolojiyi en etkin şekilde kullandıklarını ifade etti.

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anadolu Yakası, Godot’yu bekliyor

Samuel Beckett’in dünyaca ünlü “Godot’yu Beklerken” oyununun Amerikalı yazar Dave Hanson’ın kaleminden çıkan yepyeni uyarlaması, Newyork ve Londra’da gördüğü ilginin ardından ilk ...