Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Tuzla Belediyesi’nden kar yağışına anında müdahale…

kar

Sibirya ve Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giren İstanbul’da, Tuzla Belediyesi ekipleri kar yağışı ile birlikte mücadele çalışmalarını başlattı.

Tuzla’da etkisini artırarak devam eden kar yağışı, özellikle kentin yüksek kesimlerinde etkili oldu. Tuzla’nın E-5 üstünde meydana gelen yoğun kar yağışı karşısında Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ana arterler başta olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda tuzlama çalışması gerçekleştirdi. E-5 altı mevkiinde yer alan mahalleler de buzlanan yollara müdahale edildi.

Meteoroloji uzmanları, hava sıcaklığının 8 ile 10 derece azalacağı yönünde uyarılarda bulunurken, soğuk havaların haftasonuna kadar devam edeceğini bildiriyor.

Uzmanlar özellikle gece saatlerinde don olayı yaşanacağına dikkat çekiyor.

kar1

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel hizmete girdi

Bölgeye 100 kişilik istihdam imkanı yaratan Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel, Anadolu Yakası’nda Pendik sınırları içerisinde hizmete ...