Tuzla’da eğitimin fotoğrafı çekildi…

04

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçedeki eğitim-öğretim çalışmaları ve başarı durumu konuları çerçevesinde bir toplantı düzenledi. Tuzla Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde düzenlenen toplantıya; Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla ve okul müdürleri katıldı.

Tuzla Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Tuzla’daki eğitim-öğretim çalışmaları, yürütülen projeler ve başarı durumunu özetleyen bir sunum yapıldı. Ardından söz alan Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Başkan Yazıcı’ya teşekkür… 

Yürütülen projeler ve yapılan çalışmalarla Tuzla’nın İstanbul genelindeki başarı grafiğinin sürekli yükseldiğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, bu başarıda ilçedeki tüm kurumların uyum ve işbirliğinin önemli etkisi olduğunu vurguladı. 

Tuzla Belediyesi’nin eğitim hizmetlerine yaptığı katkının altını çizen Yayla, Tuzla Belediyesinin 2011-2012 eğitim yılı başında 1 milyon 200 bin TL harcayarak, tüm ilköğretim okullarının mantolama, boya, fayans, lavabo gibi tadilatlarını gerçekleştirdiğini söyledi. 

Katkılarından dolayı Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Tuzla’nın eğitimdeki başarısının artarak devam edeceğini ifade etti. 

Program, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın başarılı okullara teşekkür belgesi verilmesi ile tamamlandı.

05

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Tuzla Belediyesi’nden Bilgi Evleri pikniği

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Akfırat mesire alanında yıl sonu pikniği düzenledi. Pikniğe katılan kursiyerler ve anneleri, yarışmalarda doyasıya ...