TÜRSAB, Başaran Ulusoy ile devam dedi…

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, bugün yapılan seçimlerle 22. Genel Kurul’unu tamamladı. Çıkan sonuç ise, mevcut başkan Başaran Ulusoy ile yola devam yönünde oldu.

TÜRSAB’ın 17 yıldır başkanlığını yapan ve bu süre zarfında sektöre göz ardı edilemeyecek hizmetler veren Başaran Ulusoy, seçim sonrasında şunları söyledi: “Bu başarı TÜRSAB’ın başarısıdır. Oldukça zor bir dönemden geçiyoruz. Tüm adayları tebrik ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır ve ben bu hizmet yarışında karalamalar yüzünden çok sıkıntı çektim. Ama bu akşam burada bitmiştir. Anamın ak sütü gibi helal ediyorum.”

“YAPTIKLARIM, YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR”…

Sözlerini “Bundan sonra yapacağımız daha pek çok önemli iş var” diye sürdüren Ulusoy;  “Buradan huzurlarınızda bir defa daha tekrar ediyorum. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır. Emin Çakmak’ı kutluyorum. Yaklaşık 9 yıl boyunca benimle çalışan diğer arkadaş, beni tebrik etme nezaketini göstermedi, ama ben onu da kutluyorum” dedi.

EN FAZLA KATILIMLI GENEL KURUL OLDU…

Dün başlayıp bu akşam geç saatlere kadar süren Genel Kurul, en fazla katılımın gerçekleştiği genel kurul oldu. Seçimler için 4 bin 600 kişi kayıt olurken, bizzat gelip oy kullanan üye sayısı 3.783 olarak gerçekleşti. Bu oylardan 21 oy geçersiz sayıldı. Geçerli 3.762 oydan 1.688’i Başaran Ulusoy, 1.060’ı Emin Çakmak ve 1.014 oyun ise Firuz Bağlıkaya için kullanıldığı açıklandı.

TÜRSAB SİZLER İÇİN VAR!..

Sözlerini “Bana bu sevinci tekrar yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye sonlandıran Başaran Ulusoy, şunları ifade ett: “Birlikten turizm doğar. Birlikten TÜRSAB doğar. Birlikten Türkiye doğar. TÜRSAB sizler için ortaya çıktı. Sizler için var olmayı sürdürecek.”

Kadıköy Life Ailesi olarak Başaran Ulusoy’u tebrik ediyor, sonuçların ülkemiz için hayırlı olması dileklerimizi iletiyoruz…

Başaran Ulusoy’un başkanlığında oluşan TÜRSAB’ın yeni yönetim kurulu şöyle:

YÖNETİM KURULU ASİL:

Başaran Ulusoy
Bülent Katkak
Çetin Gürcün
Burak Tonbul
Davut Günaydın
Ercan Mahmut Durmuş
Kerim Çavuşoğlu
Rıza Gençay
Numan Olcar

YÖNETİM KURULU YEDEK:

İsmail Hakkı Yüksel
Nihat Çimen
Nejdet Alacan
Mustafa Kırk
Figen Akan
Ertuğrul Doğanlılar
Hüseyin Ülger
Coşkun Kırtıl
Cüneyt Özpamuk

DENETİM KURULU ASİL:

Semih Ulu
M. Hikmet Selçuk
Gül Kadın Gözütok

DENETİM KURULU YEDEK:

Cevat Engin Şahin
Cuma Gülnar
Gül Yüzgeç

DİSİPLİN KURULU ASİL:

Recai Delibaşoğlu
Zeliha Sözüşen
Bülent İlkbahar

DİSİPLİN KURULU YEDEK:

Bülent Cezmi Bilge
Eşref Şentürk
Engin Pişkin

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeditepe Gurme

Açık havada iftarın adresi; Yeditepe Gurme

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının olmazsa olmazı kabul edilen iftar yemekleri arasında en cazip olanı, hiç şüphe yok ...