“Türkiye Kraliçeleri” Roka Balık’ta eğlendi…

Miss Eurovision Türkiye Kraliçeleri, Kadıköy’deydi. Eğlenmek ve keyifli bir akşam geçirmek için Koşuyolu’ndaki Roka Balık & Teras’ı tercih eden Türkiye’nin güzelleri, 10 Eylül’de düzenlecek final yarışmasında hayallerinin kapısını aralayacak.

Kral TV’nin canlı yayın olarak sunacağı yarışma öncesi moral ve motivasyon için Roka Balık & Teras’ta bir araya gelen güzeller, unutulmaz bir akşam yaşadı. İstanbul magazininin yoğun ilgi gösterdiği gecede mekan sahibi Özgür Erdaş, sezonu yenilenen yüzüyle karşılayan Roka Balık & Teras’ı tanıttı.

VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN…

Kadıköy Life Dergisi ekibi ile birlikte ünlü magazinci Nurcan Sabur’un da katıldığı gecede, Miss Eurovision Güzellik Yarışması’nı düzenleyen Renasans Ajans Sahibi Ayhan Işıklı ve Genel Sanat Yönetmeni Levent Yılmayan, nefeslerin tutulduğu final öncesi ekibi ile birlikte keyifli dakikalar geçirdi. Geçen yıl Türkiye Kraliçesi ve Dünya 3. Güzeli olarak adından söz ettiren Derya Erdem’in de katıldığı gece, renkli görüntülerle son buldu. Türkiye’nin yeni güzeli için geri sayım başladı.

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin Eylül & Ekim 2014 sayısında yer alacak.

Magazinin duayenlerinden Nurcan Sabur, Roka Balık & Teras işletmecileri ile birlikte…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Karnelerini Başkan Köşker’in elinden aldılar

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda hayata geçirilen Anaokulu Üniversitesinin katılımcı minikleri karnelerini, Gebze Belediye Başkanı Adnan ...