Tulipa Spa Health Club’dan Kadınlar Günü Kampanyası…

Tulipa Spa Health Club, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kampanya düzenledi. 01-08 Mart 2014 tarihleri arasında geçerli olacak olan üç aşamalı kampanyada, yüzde 30’lara kadar varan özel indirimler uygulanacak.

Birinci kampanyada; 2 seans Türk Hamamı’nda Geleneksel Sultan Hamamı Terapisi, 1 seans Asya Blend Masajı, 1 seans Sıcak Taş Masajı ve 2 seans Vitamin Booster Cilt Bakımı olmak üzere, 1.120 TL yerine sadece 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel 840 TL ödenecek.

İkinci kampanyada, yine 01-08 Mart tarihleri arasında geçerli olmak üzere 10 ve üzeri paket alımlarında yüzde 30 indirim uygulanacak. Üçüncü kampanyada ise, yine 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde masaj yaptıran tüm bayan misafirlere yüzde 15 indirim uygulanacak.

Dünya Kadınlar günü nedeniyle bu üç kampanyanın tamamından sadece bayan misafirlerin yararlanabileceğine dikkat çeken Tulipa Spa Health Club yönetimi, tüm kampanyalardan hizmet alan misafirlere 50 TL indirim çeki verilmesini de kararlaştırdı.

Saygıyı, sevgiyi ve güzelliği hak eden tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataevleri yeni mezunlarını verdi

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği, AÇEV’in gönüllü öğretmenlerinin ders verdiği Ataevleri okuma-yazma kurslarından 20, ...