Tiyatro Ak’la Kara’da “Puslu Hayatlar”…

2011 yılından beri 14 oyunla Kadıköy Bahariye’deki kendi sahnesinde seyircisine sağlam bir repertuar sunan Tiyatro Ak’la Kara, yeni sezonda 5 oyun sergiliyor. Tiyatro Ak’la Kara, yeni sezonun üçüncü oyunu “Puslu Hayatlar” ile perdelerini açıyor.

Kerem Kobanbay ve Savaş Özdural’ın kurucusu olduğu Tiyatro Ak’la Kara, 2015-2016 sezonunda üçü yeni, ikisi geçen sezondan olmak üzere toplam 5 oyunla seyirci karşısına çıkıyor. Kobi Brawn’ın yazdığı, Kerem Kobanbay’ın yönettiği Puslu Hayatlar, bazı zevklerin bedelinin ağır ödendiğini konu alıyor.

ZEHİR İÇİP ÖLMEMEK ÇOK DÜŞÜK BİR İHTİMAL…

Ghetto mahallesinde babasız büyüyen Carl, erken yaşta kendini uyuşturucu dünyasının içinde bulur; hem kullanıcı, hem de satıcı olarak. Onu ve fiziksel özürlü kardeşi Mik’ı büyütmek için canını dişine takan annesi Carol’ın çabaları sonuçsuz kalmıştır. Kontrolünü kaybeden Carl, iyi niyetli üvey baba adayı Jonathan ile de zıtlaşmaktadır. Uyuşturucu taciri Bandita’nın kölesi haline gelir ve önce tek tek sevdiklerini kaybeder, ardından da kaçınılmaz sona doğru sürüklenir.

PUSLU HAYATLAR

Yazan: Kobi Brown

Yöneten: Kerem Kobanbay

Oyuncular: Hakan Çeliker, Elif Erdal, Hakan Altuntaş, Can Esendal, Adem Türker, Gizem Yönel, Arda Meriçliler.

TİYATRO AK’LA KARA

Adres: Bahariye Cad. Akyıldız Pasajı No:92  Kadıköy

Tel: (0216) 541 43 59  –  Mail: [email protected]

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...