Tepe Nautilus’ta müzayede heyecanı devam ediyor…

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, sanatseverlere müzayede heyecanı yaşatmaya devam ediyor. Küratör Rahmi Çöğendez’in hazırladığı resim müzayedesi, 25 Mayıs Pazar günü ikinci kez Tepe Nautilus etkinlik alanında gerçekleşecek.

İlki Nisan ayında gerçekleşen ve heyecanlı anlara sahne olan müzayedenin ikincisinde, resim sanatının önemli isimlerinin toplam 98 eseri yer alacak. Tepe Nautilus etkinlik alanında, aralarında Hikmet Çetinkaya, Haluk Evitan, Orhan Gürel, Gagık Arakelyan, İlknur Gürcan, Alfred Mirashi Milot, Mihail Lipovschii, Neşe Evitan gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri, müzayede ile satışa çıkarılacak.

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde, RC Müzayede işbirliği ile sanatseverlere müzayede kültürünü tanıtmak ve sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla yapılan müzayedede yer alacak tüm eserler 100 TL’den satışa sunulacak.

Müzayede yer alacak eserler, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi etkinlik alanı ve www.rcmuzayede.comwww.tepenautilus.com web sitelerinden de incelenebilecek.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çapa Bilim Koleji

Çapa Bilim Koleji-Amerikan Kültür iş birlikteliği başladı

Türk eğitim sektöründe önemli bir yeri olan Amerikan Kültür Koleji, Çapa Bilim Koleji ile iş birlikteliğine giderek 2018-2019 ...