Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Tepe Nautilus’ta Eda & Metin Özülkü coşkusu…

Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkanı sunan Tepe Nautilus AVM, Sevgililer Günü’nde çiftlere ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında ilki gerçekleştirilen ve her ay farklı bir konuğunu Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün ilk konuğu, aynı zamanda eşi Eda Özülkü oldu.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE EDA & METİN ÖZÜLKÜ DAMGASI…

Eda & Metin Özülkü, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hem çok güzel bir söyleşi gerçekleştirdiler, hem de birbirinden güzel parçalarını çiftler ve Tepe Nautilus misafirleri için seslendirdiler. Tanışma hikayelerini ve 28 yıllık evliliklerini anlatan Özülkü çifti, ziyaretçilere duygusal anlar yaşattı.

SANATÇI DOSTLAR, “TEPEDEKİLER”DE BULUŞACAK…

Ünlü yorumcu Metin Özülkü, Mart-Nisan-Mayıs aylarında Tepe Nautilus AVM’de “Tepedekiler” konseptiyle gerçekleştireceği buluşmalarda sanatçı dostlarını ağırlayacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe Belediyesi’nden sanat kursları

Maltepeli öğrencilere yönelik düzenlediği kurslarla üniversiteye yerleşmede başarı çıtasını yüzde 85’e taşıyan Maltepe Belediyesi, farklı dallarda kültür-sanat kursları ...