Tepe Nautilus’ta Dali’ye çocukların gözünden bakın…

İstanbul’un iki yakasını birleştiren; sanata, sanatçıya ve çocuklara olan desteğiyle dikkatleri çeken Tepe Nautilus AVM, 2015 yılındaki etkinliklerine 12-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisi ile devam ediyor.

12 yıldır gerçekleştirdiği etkinliklerle ve rahat ulaşım imkanı ile tanınan Tepe Nautilus, sanatı ve çocuk gelişimini desteklemek amacıyla Küçük Şeyler Anaokulları’nın projesi olan “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Tepe Nautilus, çocukların bakış açısıyla yorumlanan Dali eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor. Küçük Şeyler Anaokulları’nın her bir öğrencisinin en az bir resminin bulunduğu sergide, 150’den fazla miniğin eseri sergileniyor.

Çocukların yaratıcılık, hayal gücü, estetik duygusu ve çizim becerilerini geliştirmesine olanak sağlayan ‘’Dali’ye Bir de Buradan Bakın’’ sergisi, 18 Ocak tarihine kadar Tepe Nautilus ziyaretçileri tarafından izlenebilecek. Dali’ye bir de çocukların gözünden bakın…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de bağlama ve kamança buluşması büyüledi

Maltepe’de bağlama ile kemanca aynı sahnede buluştu. Türk Halk Müziği’nin efsane ismi Erdal Erzincan ile Grammy ödüllü dünyaca ...