Tepe Nautilus’ta Dali’ye çocukların gözünden bakın…

İstanbul’un iki yakasını birleştiren; sanata, sanatçıya ve çocuklara olan desteğiyle dikkatleri çeken Tepe Nautilus AVM, 2015 yılındaki etkinliklerine 12-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisi ile devam ediyor.

12 yıldır gerçekleştirdiği etkinliklerle ve rahat ulaşım imkanı ile tanınan Tepe Nautilus, sanatı ve çocuk gelişimini desteklemek amacıyla Küçük Şeyler Anaokulları’nın projesi olan “Dali’ye Bir de Buradan Bakın” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Tepe Nautilus, çocukların bakış açısıyla yorumlanan Dali eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor. Küçük Şeyler Anaokulları’nın her bir öğrencisinin en az bir resminin bulunduğu sergide, 150’den fazla miniğin eseri sergileniyor.

Çocukların yaratıcılık, hayal gücü, estetik duygusu ve çizim becerilerini geliştirmesine olanak sağlayan ‘’Dali’ye Bir de Buradan Bakın’’ sergisi, 18 Ocak tarihine kadar Tepe Nautilus ziyaretçileri tarafından izlenebilecek. Dali’ye bir de çocukların gözünden bakın…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...