Tepe Nautilus toplanan yardımları Soma’ya ulaştırdı…

İstanbul’un iki yakasını buluşturan Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nin, Soma’daki çocuklar için okula dönüş etkinlikleri kapsamında başlattığı “Soma’ya Yardım” kampanyasında toplanan kırtasiye malzemeleri sahiplerine ulaştırıldı.

Soma’daki öğrencilerin 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi’ndeki okul ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen kampanya, 08-22 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşti. Tepe Nautilus ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği yardım kampanyasına yoğun bir katılım oldu.

Kampanya sayesinde öğrencilerin ihtiyacı olan binlerce defter, kalem, silgi, kalemtıraş, boya kalemi, cetvel, makas, çanta, beslenme çantası, suluk, resim defteri, müzik defteri ve kitap, Tepe Nautilus AVM’nin içine yerleştirilen dev yardım kumbarasında toplandı.

Tepe Nautilus yönetimi, yardım kumbarasında toplanan kırtasiye malzemelerini Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen dört okula teslim etti. Kalan kırtasiye malzemeleri ise, Soma’da ihtiyacı olan diğer köy okullarına ulaştırılmak üzere Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bırakıldı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evrim Akın

Maltepe Park’ta Evrim Akın ile bayram coşkusu

Ekranların gülen yüzü, çocukların çok sevdiği ablası Evrim Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ...