Tepe Nautilus’dan “10. Yılda 10 Citroen” kampanyası…

1

Türkiye’nin ilk tematik alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 10. yılında 10 büyük yılbaşı sürprizi ile huzurlarınızda. Büyük yılbaşı çekilişine, 12 Aralık-5 Şubat tarihleri arasında 100 TL’lık alışveriş yapan herkes katılabilecek. 

Talih kuşu size de konabilir; yılbaşı için yaptığınız alışveriş, bir bakmışsınız ki size Citroen marka bir otomobil kazandırmış. ‘Olmaz olmaz’ demeyin, şansınıza güvenin. 1 değil, 3 değil, 5 değil, tam 10 Citroen… Peki, nerede mi bu kampanya? Türkiye’de alışveriş ve eğlence sektörünün öncü markası olarak kabul gören, seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus’ta. 

Tepe Nautilus, 10. yılını ziyaretçileriyle birlikte kutluyor. Adını denizin milyonlarca yıllık tarihinden alan, İstanbul’un orta yerinde denizin en derinlerini yaşatan Tepe Nautilus’a bugünlerde uğrayanları bir yılbaşı sürprizi bekliyor. 

Tepe Nautilus’un yılbaşı sürprizine, 5 Şubat’a kadar yapılacak her 100 TL’lık alışverişle katılmak mümkün olacak. Çekiliş, 8 Şubat 2012 tarihinde yapılacak ve sonuçları 10 Şubat 2012 tarihinde açıklanacak. 

Çekiliş sonuçlarını www.tepenautilus.com adresinden takip edebilirsiniz.

3

2

1

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...