Tepe Nautilus yenileniyor…

İstanbul’un prestijli alışveriş merkezleri arasında yer alan Tepe Nautilus, yenilenen yüzü ile Avrupa ve Asya’yı buluşturmaya hazırlanıyor.

Marmaray ve metro yatırımları ile birlikte toplu taşıma araçlarında sadece bir aktarmayla ulaşılabilecek olan alışveriş merkezi, megakentin en önemli buluşma merkezlerinden biri olacak.

Ziyaretçi ihtiyaçlarını dikkate alarak iç dekorasyonunu ve logosunu yenileyen Tepe Nautilus, farklı zevklere hitap eden mağaza ve yeme içme mekânları ile yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

29 EKİM’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR…

Marmaray’ın 29 Ekim’de açılması ile birlikte Marmaray ile Kadıköy-Kartal Metrosu’nun aktarma duraklarının arasında yer alan Tepe Nautilus, İstanbul’un en önemli çekim merkezlerinden biri haline gelecek.

YENİLENME 18 AY SÜRDÜ…

Alışveriş merkezinin yenilenmesi 1,5 yıllık süre içerisinde tamamlandı. Yeni mağazalar ve yeme-içme sektörünün önde gelen firmaları ile anlaşmalar yapılırken, Tepe Nautilus’un çehresi de değişmeye başladı.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

banka soygunu

Kartal’da banka soygunu

Kartal’da bir banka şubesi, silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi’ndeki banka şubesine gelen ve başında ...