Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali başlıyor

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali heyecanı tüm Beykoz’u sardı. Beykoz ile özdeşleşmiş lezzetlerin başında gelen Tarihi Kanlıca Yoğurdu renkli yarışmaların yer aldığı “4. Beykoz Kanlıca Yoğurt Festivali’yle tekrar vitrine çıkmaya hazırlanıyor. Konser ve sürprizlerin olduğu festivalde ziyaretçilere yoğurt ikramı da yapılacak.

Beykoz Belediyesi Tarihi Kanlıca Yoğurdu’nun tanıtımına katkıda bulunmak ve gelecek nesillere ulaştırmak amacıyla eğlenceli ve ödüllü yarışmaların yer aldığı 4. Beykoz Kanlıca Yoğurt Festivali’ni düzenleniyor. Lezzet tutkunlarının buluşacağı, Tarihi Kanlıca Meydanı’nda yapılacak etkinlik, TRT Çocuk Tiyatrosu’nun Maysa ve Bulut Oyunu ve şişme karakterlerin animasyon gösterileriyle başlayacak.

EN İYİ YOĞURT SEÇİLECEK…

Ev hanımlarının mayaladığı ‘En İyi Yoğurt Yarışması’nın yapılacağı festivalde, 15-25 yaş arasındaki gençler en kısa sürede en fazla yoğurdu yemek için yarışacak. Festivale katılan ziyaretçilere Kanlıca Yoğurdu’nun özellikleri de anlatılacak.

Yarışmaların ardından Karadeniz Müziği’nin genç ve sevilen yorumcusu Ekin Uzunlar festivale katılanlar için albümlerinde yer alan en güzel şarkılarını seslendirecek. Beykoz Belediyesi etkinlik boyunca meydanda yoğurt ikram edecek.

PROGRAM:

Tarih: 21 Temmuz 2019 Pazar

Saat: 16: 00-19:00

Yer: Kanlıca Meydanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik'te tarım fırsatı

Pendik’te tarım ve hayvancılığa yatırım fırsatı

Pendik Belediyesi yatırım değeri yüksek iki adet tarımsal arsayı satışa çıkardı. Pendik Belediyesi, Kurtdoğmuş Mahallesi sınırları içinde yatırım ...