Sultanbeyli Belediyespor Antalya Kampı’nda…

2

2011-2012 sezonunun ilk yarısını lider Silivri Spor’un bir puan gerisinde bitiren Sultanbeyli Belediyespor, ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor.

İlk yarının son haftalarında aldığı seri galibiyetlerle üst sıralara yerleşen Sultanbeyli Belediyespor, ikinci yarıda da bu başarısını sürdürmek amacıyla ikinci yarı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Yoğun teknik ve taktik antrenmanların uygulandığı kamp döneminde, futbolcular fizik ve mental olarak ikinci yarıya hazır olmaya çalışıyorlar. Ekip, yeni katılan transferlerle beraber günde çift antrenman yaparak, ikinci yarıya daha hazır olarak girmeyi hedefliyor.

Yaptığı ilk hazırlık maçını kazanan ekip, iyi yolda olduğunun sinyallerini verdi. 3. Lig’in şampiyonluk adaylarından Bayrampaşaspor’u Onur’un attığı tek golle 1–0 mağlup etmeyi başaran ekip, galibiyetle beraber oynanan oyun ve mücadelenin üst düzeyde olması lig için umut verdi.

1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Futbol Turnuvası

STK’lar Arası Futbol Turnuvası başladı

Ataşehir ilçe sınırları içerisindeki sivil toplum kuruluşlarının katıldığı STK’lar Arası Futbol Turnuvası başladı. Teması “kardeşlik”, adı “Birlikte Türkiye’yiz” ...