Sultanbeyli’den Sabiha Gökçen’e özel hat…

1

Sultanbeyli Belediyesi, toplu ulaşımda önemli bir adım daha atmaya hazırlanıyor. İETT yetkilileriyle varılan mutabakat ile Sultanbeyli’den Sabiha Gökçen Havaalanı’na direkt seferlerin yapılacağı “18 H” hattı yakında seferlerine başlayacak. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hizmete girecek olan yeni hat ile havaalanına ulaşım çok daha rahat olacak.

Son dönemde her alanda hızlı bir gelişim sürecine giren Sultanbeyli’de; Belediye ve İETT yetkilileri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda toplu taşımada hayati adımlar atmaya devam ediyorlar. Bu doğrultuda, geçtiğimiz günlerde yeni hatlar, güzergâhlar ve otobüs durakları hizmete girmiş ve vatandaşların büyük takdirini toplamıştı.

İnsan odaklı hizmet politikası sürdüren Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve ekibi, yine vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda Sabiha Gökçen Havaalanı’na yeni bir hattın açılması için İETT yetkilileri ile temasa geçerek, bu eksikliğin giderilmesi amacıyla protokole vardılar. Yapılan protokol ile Turgut Reis Mahallesi’nden hareket edecek “18 H” hattının, 12 Aralık 2011 tarihinden itibaren hizmete konulması kararlaştırıldı.

18 H hattının güzergâhı…

Sultanbeyli halkının Sabiha Gökçen Havaalanı’na daha rahat ulaşımını sağlayacak 18 H hattından hareket edecek otobüsler, Hasanpaşa Mahallesi’nden kalkacak. Fatih Bulvarı, Turgut Reis ve Mecidiye Mahallesi’nden devam edecek otobüsler, Viaport Alışveriş Merkezi ve Harmandere güzergâhını takip ederek havaalanına ulaşacak.

3

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...