Sultanbeyli’de ustalar geçidi devam ediyor…

3

Türk Müziği’nin duayen isimleri ile Sultanbeyli halkının buluşması sürüyor. Geçtiğimiz aylarda Sultanbeylililer için en güzel şarkılarını seslendiren Bülent Ortaçgil’in ardından, bu kez de bir başka usta isim Özdemir Erdoğan, Sultanbeyli’de sevenleriyle biraraya geldi.

Sultanbeyli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde, Türk Popüler Müziği’nin büyük ustası Özdemir Erdoğan, unutulmayan şarkılarını Sultanbeylililer için seslendirdi. Besteleri, yorumculuğu, aranjörlüğü ve derlemeleriyle müziğin her dalında usta bir müzisyen olan Özdemir Erdoğan, 52 yıllık müzik hayatının en sevilen eserlerini Sultanbeyli halkı için söyledi.

Sanatçının hayranları; “Sevdim Seni Bir Kere”, “Fahriye Abla” ve “Baharda Kuşlar Gibi” şarkıları eşliğinde Özdemir Erdoğan ile birlikte geçmişe yolculuk gerçekleştirdiler.

Sesinin tınısıyla dinleyenlerini başka alemlere sürükleyen Erdoğan’ın şarkılarına eşlik eden sevenleri, konser sonunda ustayı dakikalarca ayakta alkışladılar.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sultanbeyli Belediyesi’ne 3 altın madalya

Sultanbeyli Belediyesi bünyesinde müsabakalara hazırlanan sporcular, turnuvalardaki başarılarıyla göz dolduruyor. Çanakkale’de devam eden Profesyonel Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda ...