“Suadiye Gazinosu” Cuma gecesi açılıyor…

Picture 041 (2)

Kadıköy Geceleri’ne kapılarını açan Suadiye Gazinosu’nda yıldızlı geceler başlıyor. 13 Ocak Cuma akşamı “Perde” diyecek olan Tarihi Suadiye Gazinosu’nda, ilk olarak Cengiz Kurdoğlu sahne alacak.

Saat 21.00 sularında meydan faslı ile başlayacak programda, saat 22.30 sularında Cengiz Kurdoğlu sahneye çıkacak. Konuklarına unutulmaz bir gece yaşatacak olan  Kurdoğlu, çoğunluğu kendi bestelerinden oluşan geniş repertuarını geç saatlere kadar hayranlarıyla paylaşacak.

Kardeş Türküler’in Kraliçesi Suzan Kardeş…

14 Ocak akşamı ise, Suadiye sahilinde tam bir Balkan Fırtınası esecek. Kardeş Türküler’in Kraliçesi kabul edilen Suzan Kardeş, muhteşem yorumu ve sahne performansını Kadıköylüler ile paylaşacak.

suzan_kardes_1

Olağanüstü sahne performansı, güçlü sesi ve içten tavırlarıyla izleyenlerin hayranlık duyduğu Suzan Kardeş, Suadiye Geceleri’nde sık sık Kadıköylüler ile birlikte olacak.

Olağanüstü lezzetler…

Tarihi Suadiye Gazinosu’nu en yakın benzerlerinden bile açık ara uzakta tutan bir fark olacak ki, o da olağanüstü kabul edilebilecek lezzetleri. Beş yıldızlı otel konseptinin standartlarında, beş yıldızlı aşçılar eşliğinde hazırlanacak olan lezzetler de, en az müzik kadar unutulmaz olacak.

İşte tarihi Suadiye Gazinosu’nıun menüsünden bazı seçenekler: Papaganuş, Babaganuş, Pembe Sultan, Humus, Fava, Ermeni Pilakisi, Manca Salatası, Muammara, Peynirli Biber Salatası, Haydari, Çig Börek, Misket Köfte…

457917kucuk

yilbasi (10)

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. Çok sevindim habere. Hayrılı olsun. İlk fırsatta geleceğim.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Vefalı Köfteci

Vefalı Köfteci Ataşehir’de!

Kadıköy Şaşkınbakkal merkezli Vefalı Köfteci, Ataşehir’de şube açtı. Ataşehir bölgesi sakinlerinden gelen yoğun talep üzerine olağanüstü lezzetini buraya ...