SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu Otomotiv parmak ısırttı

Türkiye’de her sektörde olduğu gibi otomotivde de yazdan sonbahar-kış dönemine geçiş yapılıyor. 13 bayi ve plazaları ile 350 milyon dolarlık otomotiv devi SsangYong’un Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu markasının Maltepe’deki merkezi, ülkenin dört bir yanından meraklılarının akınına uğruyor. Firmanın araçlarına ilginin nedenleri ise ortak: “Can güvenliği, sıfır ölümlü kaza, rakip modellerine oranla avantajlı fiyatlar ve tasarım estetiği…”

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-2

SsangYong Türkiye Genel Müdürü Bahadır Gören, Bölge Müdürü Serdar Alıç, İstanbul-Çorlu YMY Koordinatörü Berk Gürsel, Art Direktör Serkan Akkuş ve firmanın Türkiye Pazarlama Şefi Mine Münevver Özcan gibi markanın önde gelen isimlerinin Anadolu Yakası’nın nabzını tutan Kadıköy Life Dergisi objektiflerinde buluştuğu renkli anlarda, Ekim ayına sayılı günler kala Şahsuvaroğlu’nun Maltepe E-5 karayolu üzerinde bulunan devasa showroom ve plazasında otomobillere yoğun ilgi dikkat çekti.

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-1

TÜKETİCİ ÇOK BİLİNÇLENDİ, KİLOMETRELERİ GERİ PLANA ATIYOR…

Gerek internet üzerindeki zengin bilgi kaynakları, gerekse de teknik özelliklere kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan birçok olanaklarla birlikte onlarca model arasından elemelerini yapan tüketiciler, son adım olarak araçları yerinde incelemek üzere showroom’ların yolunu tutuyor. Günümüzde araçların tasarımı, çeşitli kapasiteleri ve fiyatlarından daha çok öncelikli olarak sorgulanan husus ise can güvenliği… SsangYong yöneticileri, firmanın bu yönde çok kaliteli ve hassas üretim yaptığı için otomobillerinin bu yönüyle tercih edilmelerinden ötürü memnuniyetlerini dile getirdi.

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-7

DANIŞMAN VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ AĞINI GENİŞLETİYOR…

İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden ciddi alıcıların ilk adreslerinden biri haline gelen SsangYong Şahsuvaroğlu, bu nedenle danışman ve müşteri temsilcisi ağını önemli ölçüde genişletme yönünde adım atmış. Ssangyong’un dünyanın en büyük demir çelik üreticilerinden biri olması, otomotiv demir çeliğine yönelik özel üretim yapması, son yıllardaki birçok modelinde yüzde 70 çelik, bunun yüzde 40’lık kısmının da aşırı sıkıştırılmış çelik özelliği taşıması, ortalama 7 hava yastığı, bazı modellerinde yan yastıklar ile birlikte 11 hava yastığı nitelikleri ile can güvenliğini en ön planda tutması, müşterilerinin tercih sebeplerinde ilk sıralarda yer almasını beraberinde getirmiş. Günümüzde trafik kazalarında hurdaya dönen, ortadan ikiye bölünen ve tanınmayacak hale gelen araçlar, ciddi can ve mal kayıplarını beraberinde getirebiliyor. Çarpma esnasında araçların malzeme kalitesi, kazanın boyutunu belirliyor.

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-6

YENİ MODELLERİ MARKAJ ALTINA ALDILAR…

Her yıl yeni bir model sözü veren SsangYong’un Ekim ayında yapılacak lansmanı öncesi Şahsuvaroğlu sürpriz yaptı, XLV modelini meraklılarına sundu. Henüz trafiğe çıkmayan ve Türkiye lansmanını bekleyen aracı ilgiyle inceleyen birçok kişi, ön siparişlerini vererek memnuniyetlerini ortaya koydu. Radyo Trafik ekibinin Şahsuvaroğlu’nun Maltepe’deki plazasında gerçekleştirdiği canlı yayın ile renklendiği saatlerde, barbekü partisiyle gelen ikramlar damaklarda lezzet bıraktı.

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-16

YARIM ASRA DAMGALARINI VURDULAR…

1954 yılından bugüne hem inşaat ile askeri tip araçlar, hem de 1974 sonrası dayanıklı-estetik sınıfı otomobiller üreten SsangYong ile 51 yıllık Şahsuvaroğlu markasının ortak adımları, hayallerinde araçlara ulaşmak isteyenlere yeni fırsatların kapılarını aralıyor.

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-3

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-4

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-5

ssangyong-sahsuvaroglu-otomotiv-turkiye-maltepe-kadikoy-life-dergisi-9

SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu

SsangYong Şahsuvaroğlu

İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden ciddi alıcıların ilk adreslerinden biri haline gelen SsangYong Şahsuvaroğlu, bu nedenle danışman ve müşteri temsilcisi ağını önemli ölçüde genişletme yönünde adım atmış…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...