Spora Club -3’üncü katta coşkuyu zirveye çıkardı!..

Yeraltı otoparkına aracınızı park etmenin dışında ne yapabilirsiniz? Ya da yeraltı otoparkları, size otomobil ve araçlar dışında neyi çağrıştırabilir? Yöneticileri yaratıcılıklarını konuşturdu; Anadolu Yakası’nın dev “spor ve yaşam merkezlerinden” Spora Club’ın -3’üncü katı, yılbaşı kutlaması için muhteşem bir konser platformu ve alanına dönüştü.

Spora Club, geleneksel hale getirdiği yılbaşı kutlamasının dördüncüsünü, yeraltı otoparkında ise üçüncüsünü gerçekleştirdi. Dans, eğlence ve sosyal aktiviteleri sağlıklı yaşam konseptiyle birleştirerek “modern spor çalışmalarını” yaşam tarzına dönüştüren spor merkezi, muhteşem bir geceye imza attı. Sahnelerin sevilen ismi Çağatay’ın performansıyla renklenen gecede, Spora Club eğitmenlerinin muhteşem şovları parmak ısırttı. Yüksek desibelli konserde -3. kattan hemen üzerindeki -2. katta bile ses ve gürültü duyulmaması da, yeraltı otoparklarının bir özelliklerini daha hatırlattı.

Muhteşem gecenin mimarları; Tesis Müdürü Nimet Özer ve Spora Club Müdürü Seda Duygun…

SPOR HEM SAĞLIK, HEM DE EĞLENCENİZ OLABİLİR…

Özel gecede spor eğitmenlerinin estetik vücutları, muhteşem dans figürleri ve şovların da önüne geçti. Hayatlarında belirli bir zaman dilimini spora ayıran ve bu zamanı da eğlence ve mutluluk ile birlikte yaşam tarzlarına dönüştüren spor tutkunlarının enerjisi, görülmeye değerdi.

Çağatay, sesi kadar dans figürleriyle de göz doldurdu. Çağatay’ın bazı koreografileri, şarkılarını seslendirdiği Tarkan’a taş çıkarttı…

Burası, yüzlerce aracın park edildiği Spora Club’ın -3’üncü katı. Gözleriniz kapatılıp getirildiğinizde bir anda gözlerinizi ilk açtığınızda, kendinizi İstanbul’un en ünlü eğlence mekanlarından birinde bulduğunuza inandırmanız için neden çok!..

Spor için zaman ayıramıyor musunuz? Eğlencesiz de yapamıyor musunuz? Aslında hem spor yapıp, hem de eğlenebileceğinizin, sağlıklı yaşayabileceğinizin farkında mısınız?..

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...