Dokuzuncu Spor Merkezi kadınlar için açılıyor

Sporu bir yaşam biçimi haline getirmek için çalışmalarını sürdüren Pendik Belediyesi, 9. spor merkezini Yenişehir Mahallesi’nde açıyor. Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi’nin üst katında bayanlara yönelik hizmet verecek spor merkezi için kayıtlar başladı.

Hafta içi 10.30-19.30 ve cumartesi günü 09.00-17.00 saatleri arası açık kalacak spor merkezinde, fitness ve spinning kursları verilecek. Yine spor merkezinin yanında bulunan basketbol salonunda, Pendik Belediyesi tarafından her salı ve perşembe günü kadınlara yönelik ücretsiz zumba ve pilates kursları düzenlenecek.

ESENLER SPOR KOMPLEKSİ GÜN SAYIYOR…

Pendik Belediyesi, daha önceki yıllarda Dolayoba Spor Kompleksi, Burhan Öner Spor Kompleksi, Yeşilbağlar Novi Pazar Spor Kompleksi, Arif Nihat Asya Kültür Merkezi Spor Salonu, Hamid Aytaç Kültür Merkezi Spor Salonu, Velibaba Akşemsedin Kültür Merkezi Spor Salonu, Ahmedi Hani Kültür Merkezi Spor Salonu ve Ahi Evran Kültür Merkezi Spor Salonu’nu ilçeye kazandırmıştı. Yine Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan devralınan Esenler Spor Kompleksi de hizmet vermek için gün sayıyor.

Spor Merkezi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yoga Academy

Yoga Academy, 101. merkezini Sancaktepe’de açtı

Yoga Academy, 101. merkezinin açılışını İstanbul Sancaktepe’de gerçekleştirdi. Yogayı gerçek anlamda spor olarak yapmak isteyenlerin Orijinal Yoga Sistemi ...