Sosyal medyanın en iyisi @kadikoybelediye

Esprili ve sıradışı hesap yönetimiyle adından sıkça söz ettiren Kadıköy Belediyesi sosyal medya hesabı @kadikoybelediye, Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde “Kamu kurumu” kategorisinde birinci oldu.

İTÜ İşletme Mühendisliği tarafından 2010 yılından beri düzenlenen ve Türkiye’de sosyal medya alanında en önemli ödüllerden biri olan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

400 BİN KİŞİNİN OYLARI İLE BELİRLENDİ…

Mustafa Kemal Amfisi’nde düzenlenen ve Atilla Taş’ın sunduğu; sanat, siyaset, spor, medya dünyasından seçkin davetlilerin katıldığı ödül töreninde, internet üzerinden 400 bin kişinin oyları ile belirlenen ödüller sahiplerini buldu. Kamu Kurumu kategorisindeki adaylar arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı gibi resmi kurumların yer aldığı Sosyal Medya Ödülü’nü ise Kadıköy Belediyesi kazandı.

TÜRKİYE’DE BİR İLK…

Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyan Sosyal Medya Ödülleri, ajans ve kullanıcıların yaptığı aday önerilerinin değerlendirilmesinden sonra web sitesi üzerinden yapılan halk oylaması sonucu belirleniyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...