Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Sosyal kulüpler çalışıyor, projeler yarışıyor…

Bostancı Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi, “Sosyal Kulüpler Çalışıyor Projeler Yarışıyor” konulu faaliyetleri kapsamında Kızılay ile işbirliği yaparak, Kan Bağışı Kampanyası başlattı.

Kulüp öğretmenleri Gülseren Erbul, Hülya Öztürk ve Şerafettin Öcüt, amaçlarının ülkemizin kan ihtiyacının karşılanması için Kızılay’a destek vermek ve kan bağışının önemine dikkat çekmek olduğunu söylediler. Etkinlik, 11 Nisan Cuma günü Bostancı Tren İstasyonu Meydanı ve 13 Nisan Pazar günü okul bahçesinde gerçekleştirildi.

Kulüp öğretmenleri, bu çalışmaların öğrencilerin sadece akademik açıdan başarılı değil, sosyal açıdan da başarılı ve toplumsal duyarlılığa sahip bireyler olmasına katkıda bulunduğunu belirttiler.

sporvitrini

Hakkında Adem Gişi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...