Son Mektup buluşmasına Kadıköy damgasını vurdu…

Çanakkale Savaşı’nı hayatın kesitleriyle farklı bir noktadan ele alan Son Mektup filminin oyuncuları, AVEA’nın sponsorluğunda Kanyon AVM’de bir araya geldi. Özel geceyi Kadıköy Life Dergisi & TOURMAG Turizm Magazin Dergisi ekibi yerinde takip etti.

Geceye Kadıköy’lü ünlü Koleksiyoner, Araştırmacı-Yazar Sertaç ve Oğul Kayserilioğlu’nun “Çanakkale Sergisi” damgasını vurdu. Filmin oynayacağı salonun girişinde sergi tanıtım panosunda,  Anafartalar Kahramanı olarak yer alan Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafının bulunması da geceye ayrı bir anlam kattı.

AVEA ile birlikte Türk Telekom ve Fenercell Genel Müdürlüğü’nden de üst düzey katılımın olduğu etkinlikte sinema gösterimi öncesi şehitlerin “Son Mektup”larına yer veridi. İlk günkü orijinalliğini koruyan; Çanakkale Savaşı’nda cephenin sembollerinden Türk Bayrakları, savaşta kullanılmış aslında yürek burkan tıbbi malzemeler ile Mehmetçiklerin kişisel eşyaların asıllarını ilk kez gören davetliler, “Sergi gecenin anlam bütünlüğünü tamamlamış” mesajı verdi.

Oğul Kayserilioğlu, özellikleri ile babası Sertaç Bey gibi ünlü bir koleksiyoner, araştırmacı ve yazar olacağını bir kez daha ortaya koydu. Oğul Kayserilioğlu – Sertaç Kayserilioğlu.

“AVEA GRUBUNA TEŞEKKÜR EDİYORUZ…”

Kadıköy Life Dergisi emektarlarından Koleksiyoner, Araştırmacı – Yazar Sertaç Kayserilioğlu ve Oğul Kayserilioğlu etkinliğin ardından yaptıkları açıklamada; “Titizlikle hazırlanmış bir organizasyonda eserlerimiz, anlamlı bir çatı altında meraklıları ile buluştu. Sergide AVEA grubu olarak emeği geçen Kurumsal İletişim & Etkinlik Müdürü Dilek Demirer Özçelik ve Sezin Şeftalioğlu’na da ayrıca teşekkür ediyoruz. Ülkemizde manevi değerlerimiz ne kadar geniş kitlelere ulaşırsa, geleceğimiz için bir o kadar da adım atmış olacağız” şeklinde konuştu.

Sertaç Kayserilioğlu, Sezin Şeftalioğlu, AVEA Kurumsal İletişim & Etkinlik Müdürü Dilek Demirer Özçelik, Oğul Kayserilioğlu.

Beyza Yıldız, Arkas Holding Bilgi Sİstemleri Müdürü Ali Yıldız, Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Kaptaner, Sertaç Kayserilioğlu.

Fenercell Genel Müdürü Hakan Demir, eşi İlke Hanım ile birlikte geceye katılım gösterdi. Hakan Demir, Sertaç Kayserilioğlu, İlke Demir.

İş dünyasında etkin çalışmaları ile öne çıkan İlke – Hakan Demir çifti, Kadıköy Life Dergisi ve TOURMAG Turizm Magazin Dergisi objektiflerinde…

Son Mektup filminin yönetmeni, oyuncuları ve AVEA Kurumsal İletişim Departmanı, Kadıköy Life Dergisi & TOURMAG Turizm – Magazin Dergisi objektiflerinde.

Filmin oyuncuları; “Bizi çok çektiler, birazda kendimizi çekelim” deyince ortaya bu görüntüler çıktı.

Kadıköylüler, Levent’te Kanyon AVM’ye çıkarma yaptı. Sertaç – Benan ve Oğul Kayserilioğlu, Kadıköylü misafirlerini ağırladı. Oyuncu Nazan Diper de gecenin konukları arasındaydı. Ayhan Paksoy, Mustafa Paksoy, Nihat Güney, Nermin Güney, Oğul Kayserilioğlu, Sertaç Kayserilioğlu, Benan Kayserilioğlu, Üstün Faga, Meral Kayserilioğlu Kalmaz, Lale Faga, Nazan Diper.

AVEA’nın titizlikle hazırladığı sergi içerikleri duygu dolu anlar yaşattı.

Etkinlikte salona giren misafirleri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve askerlerinin fotoğrafı eşliğinde Sertaç Kayserilioğlu karşıladı.

Oğul Kayserilioğlu, koleksiyonlarındaki Çanakkale eserlerini davetlilere aktardı.

Askerlerin kişisel ve tıbbi gereçleri…


 

 

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...