Sömestr eğlenceleri Kozzy’de devam ediyor…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, sömestr tatilinde eğlenceli ve öğretici etkinlikleri ile çocukları eğitimin keyifli yanıyla buluşturmaya devam ediyor. 

Sömestr tatilinin ikinci haftasında, eğitici atölyelerin yanı sıra Kozzy’de düzenlenecek PlayStation etkinliği ile tüm çocukların eğlenceli vakit geçirmesi sağlanacak. 30-31 Ocak ve 1-2-3 Şubat tarihlerinde, 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan PlayStation etkinliğinde, çocuklar ve gençler büyük LCD ekranlarda oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşayacaklar. 

Aynı tarihlerde çocuklar için “Yaratıcı Atölyeler” faaliyeti de gerçekleşecek. 16.00-18.00 saatleri arasında sürecek Yaratıcı Atölyeler’de; “İstanbul’u Çiziyorum, İki Elim Bir Hayvan, Minik Fırın Kurabiye, Denizler ve Balıklar Sualtı Dünyası, Benim Tatlı Canavarım” konuları işlenerek, çocukların yaratıcı yönleri ortaya çıkarılacak. 5 Şubat 2012 Pazar günü ise, minikler “Karikatür Atölyesi” ile içlerindeki sanatçıyı hem gülerek, hem de eğlenerek bulmaya çalışacaklar. 

Çocukların yanında anne-babaları da unutmayan Kozzy, yine aynı gün Keman-Akordeon dinletisi ile ziyaretçileri için keyifli saatler sunacak. Ayrıca, 30 Ocak-5 Şubat tarihleri arasındaki sömestr tatili süresince, Kozzy AVM danışmasına karnesiyle birlikte gelen tüm öğrencileri sürpriz hediyeler bekliyor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Orhan Ülker

Orhan Ülker, Üsküdar Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu

İşadamı Orhan Ülker, CHP’den Üsküdar Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Üsküdar Filizler Köfte’de 20 Ekim Cuma ...