Skalite Turizm Oskarları’nda Dedeman’a iki ödül…

Skal International İstanbul Kulübü tarafından Türk turizmine yapılan katkıyı ödüllendirmek adına bu yıl 17.’si düzenlenen “Turizm’de Kalite” Skalite Ödülleri’nde Dedeman Turizm Grubu, iki kategoride birden ödüle layık görüldü.

EN İYİ TURİZM YATIRIM GRUBU VE TURİZM BASINI…

En İyi Turizm Yatırım Grubu ve En Başarılı Turizm Basını kategorilerinde ödüle layık görülen Dedeman Grubu, Bostancı Dedeman ile üçüncü dalda aday olduğu En İyi Şehir Oteli ödülünü de çok az farkla Mövenpick’e verdi. Çeşitli çevreler tarafından sürpriz olarak karşılanan Dedeman Quarterly Dergisi ile En İyi Turizm Basını ödülünü alan grup, “En iyi olma yolundaki yürüyüşümüz devam edecek” mesajı verdi.

DEDEMAN QUARTERLY DERGİSİ…

Oldukça yüksek kaliteli baskısı ve yayın içeriğiyle 2007 yılından beri “DQ” logosu altında yayın hayatını sürdüren ve beğeniyle okunan Dedeman Quarterly Dergisi, Arzu Karacadağ’ın yönetiminde üç ayda bir defa olarak yayınlanıyor. Farklı kültürleri keşfetme duygusu ve okurlarının seyahate yönelik vizyonlarını her zaman bir adım ileriye taşımayı hedefleyen yayın anlayışıyla okurlarına ulaşan dergi, Dedeman Grubu Otelleri’nde de konukları ile buluşuyor.

Toplam 22 kategoride verilen SKALİTE Ödülleri’nde Dedeman Hotels & Resorts International, “Turizm Yatırım Grubu” kategorisinde; kurumsal yayını Dedeman Quarterly ise “Turizm Basını” kategorisinde ödül aldı. Ödül töreninde her iki ödül de Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya’ya, SKAL International İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Selma Tatar tarafından verildi…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...