SKAL Marmara

SKAL Marmara sokak iftarında buluştu

SKAL Marmara Kulübü üyeleri, sokak iftarında buluştu. Kulübün kurucu üyelerinden Ali Güler’in sahibi olduğu Güler Osmanlı Mutfağı’nın konuğu olan üyeler, Osmanlı lezzetlerinin farkını yaşadı.

Butik ve küçük bir mekan olması nedeniyle sokak üzerinde iftar sofrası kurduklarını açıklayan Güler; “Her biri aynı zamanda çok yakın dostumuz olan SKAL Marmara Kulübü’nün üyeleri ile böyle bir karar aldık. Bütün arkadaşlarımız çok iyi yaptığımızı dile getirdi” dedi.

Skal Marmara

ANTAKYA MEDENİYETLER KOROSU ETKİNLİĞİ…

Buluşmanın 26 Mayıs’ta gerçekleşen ve büyük ses getiren Antakya Medeniyetler Korosu konseri ardından düzenlendiğini dile getiren SKAL Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak ise, yaptığı açıklamada “Organizasyonunu yaptığımız Antakya Medeniyetler Korosu’nun CKM’de sergilenen performansında, her dilde barış şarkıları söyleyerek dünyaya Atatürk’ün ‘Yurtta Sulh, Cihanda Sulh’ sözlerini hatırlattık. Bu organizasyon kolay olmadı, hepimiz çok yorulduk. Ama sonuçları bütün yorgunluğumuzu giderdi. Buradan emeği geçen arkadaşlarımıza ve sponsorlarımıza bir defa daha teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Skal Marmara

Skal Marmara

Fotoğraflar: Bora Özgen

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...