SKAL Marmara Kulübü’nden Yılbaşı Balosu…

SKAL International Marmara Kulübü, geleneksel hale getirdiği yılbaşı kutlamasını dün akşam Dream Hill Hotel’de gerçekleştirdi.

Otelin sahibi Azmi Oktay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamaya katılan sanatçılar, gecenin muhteşem geçmesine neden oldu.

Geçtiğimiz ay Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen bir performans ile dikkat çeken “Efsaneler ile Altın Yıllar” konseptinden Ersan Erdura ve Metin Ersoy’un katıldığı geceyi, Fatih Mühürdar parodileri ile renklendirdi.

Project by Norm Organizasyon’un katkılarıyla gerçekleşen gecede, Candan Ünal da vardı. Yılbaşı gecesi A’da 216’da sahne alacak olan Candan Ünal, konuklara unutulmaz dakikalar yaşattı.

Gecenin bir başka sürprizi ise Ersan Erdura oldu. Yılların sanatçısı Erdura, Paul Anka tarafından sözleri yazılıp Frank Sinatra tarafından dünyaya yayılan “My Way” ile Tom Jones’un “Delilah” adlı şarkılarını mükemmel bir biçimde seslendirince, konuklar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

ÖZKAN ALTINTAŞ OLMADAN OLMAZ…

Gazeteciliği kadar sesi ile de büyük bir yetenek olan Türkiye Turizm Yönetmeni Özkan Altıntaş, SKAL Marmara Kulübü Başkanı Dilaver Doğru’yu kırmayarak, iki güzel şarkı seslendirdi ve geceye büyük renk kattı.

2013’ÜN SON GEMİSİNDE SADECE SKAL MARMARA ÜYELERİ VARDI…

Gecenin assolisti “Calipso Kralı” Metin Ersoy’du. Che Guevara’nın “Hasta Siempre” adlı şarkısıyla sahneye çıkan Metin Ersoy, sergilediği performans ile konuklar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

SKAL Marmara Kulübü Başkanı Dilaver Doğru, gecenin sonuna doğru Dream Hill Business Hotel’in Mutfak ve Servis Yönetimi’ni teşekkür etmek üzere sahneye davet etti.

SKAL Marmara Kulübü’nün 2013 yılını uğurlaması, her zaman olduğu gibi 10. Yıl Marşı’nın coşkulu bir biçimde ve hep bir ağızdan seslendirilmesiyle sona erdi. Gecenin son teşekkürü ise, Project by Norm Organizasyon’un kurucusu Erdinç Aslantaş ve Dream Band Orkestrası’na oldu. Vedat Biçkin, Çınar Atay, Haluk Dayıoğlu, Önder Erol ve Tuncay Alpay gibi altın isimlerden oluşan orkestranın performansı izlenmeye değerdi…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. Erdinç Aslantaş

    Kadıköy Life’a ve Kadir Toprakkaya beyefendiye sonsuz teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EDD Yapı

EDD Yapı dostları iftarda bir araya geldi

Aynı zamanda Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneği (TOKGİAD) Başkanı da olan, EDD Yapı sahibi Ender Demirtaş, geleneksel hale ...