SKAL Marmara Elite Hotel

SKAL Marmara, Elite Hotel Dragos’ta buluştu

SKAL International Marmara Kulübü, Ocak ayı buluşmasını geçtiğimiz akşam Elite Hotel Dragos’ta gerçekleştirdi. Yemek öncesi kokteylde bir araya gelen üyeler hasret giderdikten sonra yemeğe geçildi.

SKAL International Marmara Kulübü Başkanı Mert Okan; Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyonu Balkanı Faik Alsaç ve SKAL Dünya Şeref Üyesi Somer Özkök ile birlikte herkesi ayağa kaldırarak “SKAL toast” yaptı. Gecenin konukları takdim edildikten sonra Faik Alsaç, 11-13 Ocak 2019 tarihleri arasında Bursa’da düzenlenen Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyon Toplantısı ile Mart ayında İzmir’de gerçekleşecek Federasyon Genel Kurulu ve yeni adaylar hakkında bilgi verdi.

SUNUMLARI İLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİLER…

Daha sonra Mert Okan, etkinliğin konuşmacısı Krav Maga hocası, güvenlik uzmanı arkadaşı ve hocası Bülent Çetin ile Burcu Çetin’i sahneye davet etti. İki değerli hoca 30 dakika boyunca harika bir sunum yaparak, tüm üyeleri ve misafirleri hayran bıraktılar. Ardından söz alan Özyeğin Üniversitesi Turizm Bölümü Öğretim Görevlisi Tekin Ertan ise, Dedeman Grubu ile beraber 12 Şubat tarihinde Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleştirecekleri organizasyona tüm üyeleri davet etti.

MURAT YUMAK’A TEŞEKKÜR HEDİYESİ…

SKAL International Marmara Kulübü Geçmiş Dönem Başkanı da olan ve Suadiye Oteli’ndeki görevinden kısa bir süre önce ayrılan Murat Yumak, gecede sahneye davet edilerek yönetim kurulu adına kendisine bir hediye verildi. Yumak da Başkan Mert Okan’a SKAL Marmara’nın kuruluş beratını teslim ederek, kısa bir konuşma yaptı ve her zaman beraber olacaklarını belirtti.

KURUCU İLKAY BENER ANILDI…

Kulübün kurucularından rahmetli İlkay Bener’in anıldığı etkinliğe katılanlar, lezzetli yemeklerin yanı sıra keyifli bir akşam geçirdi. Gecenin konukları arasında Grand Yavuz Otel ve Rezervasyon.com’un sahibi Onur Yavuz, FHS Turizm’den Sina Kırhan, Trick Candy firması sahibi Selin Alnıtemiz, butik oteller yazarı Mustafa Doruk ve Filiz Acar’ın kızı en Young SKAL adayı Arzum Acar da vardı.

Kadıköy’de Krav Maga Self Defence Global Academy salonu ve güvenlik şirketi sahibi Bülent Çetin ve eşi Burcu Hanım, herkesin büyük ilgiyle izlediği sunumlarında sopa, bıçak, silah dahil aletli ve aletsiz çeşitli saldırılara nasıl karşı konulması gerektiği konusunda ilginç bir canlı şov yaptılar. Ardından otellerde güvenlikle ilgili püf noktalarını sunumla anlatan ikili, kişisel güvenlikle ilgili güncel yaşanan olaylar hakkında değişik örnekler sundu.
SKAL International Marmara Kulübü, Ocak ayı buluşmasını geçtiğimiz akşam Elite Hotel Dragos’ta gerçekleştirdi. Yemek öncesi kokteylde bir araya gelen üyeler hasret giderdikten sonra yemeğe geçildi.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kurban kesim alanları

Maltepe’de kurban kesim alanlarında temizlik seferberliği

Kurban bayramının sona ermesinin ardından hızla harekete geçen Maltepe Belediyesi ekipleri, ilçede kurulan kurban kesim ve sarış alanlarında ...