Skal Marmara’da Dilaver Doğru Dönemi…

Skal Marmara

Skal International Marmara Kulübü’nün Genel Kurulu yapıldı. Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeniden belirlenerek göreve başladı. İstanbul’un Anadolu Yakası turizmine katkılarda bulunmak adına, 13 Ağustos 2008’de kurulan  Skal  International Marmara Kulübü’nün  8 Mart’ta yapılan genel kurul toplantısında, The Green Park Bostancı Oteli Genel Müdürü Dilaver Doğru başkanlığa seçildi.

39 üyenin katıldığı oylama sonucu kulübün yönetim kurulu asil üyeliklerine, Active Turizm Genel Koordinatörü Zeynep Yılmaz, Global Residence Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karamanoğlu, Er-Tur Turizm’den Erkan Erdem ve Okan Üniversitesi Turizm İşletme Bölüm Başkanı Onur Gülbahar seçildiler.

dilaver dogru

 

 

 

 

 

Kulübün zincir değişim töreni önümüzdeki günlerde yapılacak ve Başkan Ferzan Kırhan,
Skal International Marmara Kulübü Başkanlığı’nı,
yeni Başkan Dilaver Doğru’ya devredecek.

Geceye onur üyeleri, “Milli Komite” üyeleri ve diğer kulüp başkanları da davetli olarak katılacak…

Hakkında Kadir Toprakkaya

3 yorum

  1. Sn Doğru her görevi başarıyla yapacak güçte ve tecrübededir. Doğru seçim.. Başarılar dilerim.

  2. Naci Tanrıyar

    Dilaver Bey’le her zaman gurur duyuyoruz .Donanımı,tuttuğununu kopartma özelliği ve tatlı disipliniyle yapamayacağı hiçbirşey olamayacağına inanıyoruz.

  3. Yasin Eren Delihasan

    Bana bu meslegin severek nasıl yapılacagını gösteren lider yöneti.Sektörde örnek alınacak sayılı insanlardandır.Tebrik ediyorum Sn.Dilaver Doğru

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...