Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Siyaset ve spor dünyası yılın düğününde bir araya geldi…

Türkiye’nin siyaset ve spor çevresi, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Eski Müdürü Vedat Bayram’ın oğlu Batuhan Bayram ile eski Spor Bakanlarımızdan Şükrü Erdem’in kızı Ecem’in düğününde buluştu. Çiftehavuzlar’daki Büyük Kulüp’te geçtiğimiz akşam gerçekleşen düğüne 400 davetli katıldı.

Batuhan Bayram ile Ecem Erdem’in nikâh şahitliklerini Meral Akşener, Aziz Yıldırım, Fikret Orman, Faruk Süren, Mecnur Odyakmaz, Bülent Karataş ve Yasin Ekinci gerçekleştirdi.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi’nin de katıldığı düğünde; MHP Milletvekili Engin Alan, eski ANAP Genel Başkanı Erkan Mumcu, Eski Bakanlardan Hüsamettin Özkan ve Murat Başeskioğlu gibi isimler dikkat çekti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

15 Temmuz Şehitler Meydanı

Yeni görünümüyle 15 Temmuz Şehitler Meydanı

Göreve geldiği 2004 yılından bu yana başlattığı hizmet seferberliğiyle Ümraniye’yi İstanbul’un parlayan yıldızı haline getiren Belediye Başkanı Hasan ...