Şişede durduğu gibi durmuyor!..

Kadıköy’de aşırı alkol nedeniyle kaldırıma yığılan genç, yürekleri ağza getirdi. Kızkardeşi ve arkadaşının “Dakikalardır ambulans bekliyoruz” çığlıkları üzerine ortalık ayağa kalktı. Ambulans görevlileri ile sözlü tartışma kavgaya dönüşünce, emniyet güçleri olaya müdahale etti.

Kadıköy Life objektiflerine anı anına yansıyan olayda, ambulans görevlilerine aşırı alkol aldığı söylenen ve çeşitli sorunları olduğu öne sürülen gencin sinir krizi geçirmesinin ardından kaldırıma yığılması nedeniyle korku dolu anlar yaşandı.

STRES VE İÇKİ BİR ARAYA GELİNCE…

Adı açıklanmak istenmeyen gencin aşırı sorunlar ve stres nedeniyle bunalımda olduğu, alkol ile birlikte gün ortasında krize girdiği belirtildi. Yoğurtçu Parkı’nda alkol aldığı öne sürülen vatandaş, ambulansa binerken ağlayarak bağırmaya başladı.

AMBULANS GÖREVLİSİ ÇILDIRDI…

Alkollü gencin kızkardeşi; “Yarım saattir ambulans bekliyoruz, neredesiniz” diyerek sağlık görevlilerinin üzerine yürüyünce, Zühtüpaşa Mahallesi Kurbağalıdere yanında hareketli dakikalar yaşandı. Emniyet güçleri ve hastane personeli, ambulans görevlisi ve öfkeli kız kardeşi ayırmaya çalıştı. Uzmanlar, aşırı stres ile birlikte alkolün etkisinin daha yıkıcı olduğunu belirterek, kişinin biyolojik ve nörolojik sistemlerinin önemli ölçüde zarar görebileceği uyarısında bulunuyor.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...