Şile'nin turizmi Best Western Şile Gardens ile canlanacak

Şile’nin turizmi Best Western Şile Gardens ile canlanacak…

Anadolu Yakası’nın Karadeniz’e açılan kapısı konumundaki Şile’de turizm, geçen yıllara oranla artacak. Bölgenin en kapsamlı otellerinden olan Best Western Şile Gardens yönetimi, Şile’nin gelecek yıl 10 bin Alman turiste ev sahipliği yapacağını bildirdi.

7 GECELİK ÖZEL PAKET TURLAR…

Otel yönetiminin de katkılarıyla 7 gecelik olarak planlanan tur organizasyonu ile sağlanacak bu sistemde, turların 4 gününde İstanbul’daki tarihi ve kültürel mekanları gezecek olan Alman turistler, son üç gün ise Şile’de Best Western Şile Gardens’da konaklayacaklar.

HEDEF, 2017 YILINDA DAHA FAZLA TURİST…

Otelin Pazarlama Müdürü Nihat Yıldırım, bölgeye katkı sunabilmek adına konaklama anlaşmasını yarım pansiyon şeklinde yaptıklarını ifade etti. Yıldırım, 2017 yılında Şile’ye daha fazla turist getirmeyi hedeflediklerini de belirtti.

TURİSTLER, TÜRK VE DÜNYA MUTFAKLARINI TADACAKLAR…

Otelin lobi katında bulanan Artena Restaurant, açık büfe kahvaltı servisinde yöresel lezzetlere de yer veriyor. 380 kişi iç, 300 kişi dış olmak üzere 680 kişiyi ağırlama kapasitesi olan mekan, servis ettiği yöreye has lezzetler ve bölgenin taze balıklarıyla biliniyor. Artena Restaurant’ta Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekler de sunuluyor.

Artena Restaurant’ta seçkin lezzetler sunuluyor…

Best Western Şile Gardens’a gelen turistler, suit odalarda rahata kavuşacak…

Otel, yeşil alanlarıyla doğayı turistlerin ayağına getirecek…

Şile’nin turizmi Best Western Şile Gardens ile canlanacak…

 

sporvitrini

Hakkında Emine Koluuzun

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Şile

Şile yaz sezonuna hazırlanıyor

Tarih, doğa ve kültür ile iç içe olan Şile, yaz sezonuna hazırlanıyor. Şile Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Şok ...