Düğün Festivali

Sheraton Grand Ataşehir’de Düğün Festivali

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, ilhamını Yin Yang’den aldığı yılın en özel ve en göz alıcı etkinliğine sizleri davet ediyor. 26-27 Ocak 2019 tarihlerinde Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de düzenlenecek olan Düğün Festivali’ne tüm çiftler davetli…

Evlilik hazırlıkları uzun ve zahmetli bir süreç. Yoğun bir hazırlık ve koşuşturma içine giren çiftler, Düğün Festivali’nde tüm ihtiyaçlarına cevap bulurken, aynı zamanda dans gösterileri ve şovlar ile keyifli zaman geçirecek. Güzel başlangıçlara imza atacağınız o özel güne hazırlık adına ne varsa, hepsi 26-27 Ocak 2019 tarihlerinde Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Düğün Festivali’nde!

Düğün Festivali
FİGEN BAĞZIBAĞLI’DAN 2019 GELİNLİK KOLEKSİYONU…

Fotoğraftan saç ve makyaja, dekorasyondan yiyecek ve içeceğe, müzikten organizasyona pek çok firmanın bir araya geldiği festivalde, ziyaretçiler profesyonel danışmanlık hizmeti alabilecek. Modacı Figen Bağzıbağlı, 2019 Gelinlik Koleksiyonu’nu ilk defa Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Düğün Festivali’nde sergileyecek ve kişiye özel önerilerini paylaşacak.

KATILIM ÜCRETSİZ…

Festivale özel indirim fırsatlarının yanı sıra sürpriz hediyeler de ziyaretçileri bekliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Düğün Festivali, 26 Ocak 2019 tarihlerinde 10.00-20.00 saatlerinde, 27 Ocak 2019 tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediyesi whatsapp hattı

Kartal Belediyesi’nin WhatsApp Hattı yoğun ilgi görüyor

Kartal Belediyesi’nin vatandaşların ilettiği şikâyetleri anında çözüme kavuşturmak için kurduğu WhatsApp İhbar Hattı büyük ilgi görüyor. Kartal Belediye ...