Seyyid Tahir Özışık

Seyyid Tahir Özışık son yolculuğuna uğurlandı

İnternethaber Yayın Grubu’nun kurucusu Hadi Özışık ve ailesi, 87 yaşında hayata veda eden babaları Seyyid Tahir Özışık‘ı son yolculuğuna uğurladı. Tahir Özışık’ın cenazesi Ataşehir Mimar Sinan Camii’nden kaldırılarak, naaşı ebedi istirahatgâhı olan Ümraniye Kocatepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

SİYASET VE İŞ DÜNYASINDAN BÜYÜK KATILIM…

Cenazeye siyaset, medya ve iş dünyasından çok sayıda sayıda isim katıldı. Bu isimler arasında TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma eski Bakanı Ahmet Aslan, eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, CHP Milletvekili Levent Gültekin, Barış Yarkadaş, Mustafa Sarıgül, Mehmet Sevigen, Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Ağaoğlu, Mete Yarar yer aldı.

Seyyid Tahir Özışık
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖZIŞIK’A TAZİYE TELEFONU…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hadi Özışık’ı telefonla arayarak taziye dileklerini iletti. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Başbakan eski Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal da Hadi Özışık’a telefonla ulaşarak başsağlığı diledi.

GAZETECİ ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI…

Büyük bir kalabalığın katıldığı cenaze töreninde Hadi Özışık’ı gazeteci arkadaşları da yalnız bırakmadı. Cenazeye Candaş Tolga Işık, Ersoy Dede, Kemal Öztürk, Hikmet Genç, Rıfat Ababay, Abdulhalik Çimen, Barış Yarkadaş, Rahim Er, Levent Gültekin, Serkan Kalemciler, Mevlüt Tezel ve Veyis Ateş katıldı.

ANADOLU YAZARLAR VE GAZETECİLER DERNEĞİ DE KATILDI…

Son yolculuğuna uğurlanan Seyyid Tahir Özışık’ın cenazesine katılanlar arasında, Özışık kardeşlerden Baki Özışık’ın yönetiminde bulunduğu Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (AYGAD) de vardı. AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ, Başkan Vekili Selahattin Şimşek, Başkan Yardımcıları Vural Dağtekin, Müslim İnan, Tahsin Kara, Bilal Parlak, Süleyman Hilmi Eren, Saki Akyüz, Emrullah Beşiroğlu ve birçok AYGAD üyesi, Seyyid Tahir Özışık’ı ebedi istirahatgâhına uğurlayarak rahmet dilediler.

Kadıköy Life Ailesi olarak Özışık ailesine başsağlığı dileklerimizi iletiyor, yakınlarına sabır diliyoruz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik'te tarım fırsatı

Pendik’te tarım ve hayvancılığa yatırım fırsatı

Pendik Belediyesi yatırım değeri yüksek iki adet tarımsal arsayı satışa çıkardı. Pendik Belediyesi, Kurtdoğmuş Mahallesi sınırları içinde yatırım ...