Seymen’ler nikâh tazeledi…

Turizm dünyasının iki önemli ismi Müge & Ahmet Seymen çifti nikâh tazeledi. Bundan iki yıl kadar önce ayrılma kararı alıp boşanan, fakat evlerini ayırmayan ikili, birlikteliklerini tekrar resmiyete döktü.

14 AĞUSTOS 1993’DEN 14 AĞUSTOS 2015’E…

Nikâhın ilginç tesadüfleri de vardı. 22 yıl önce, 14 Ağustos 1993 tarihinde birbirlerine “Evet” dedirten ve onları karı-koca ilan eden ünlü nikah memuru Necati Us, yine bir 14 Ağustos günü onlara “Bu defa bir ömür boyu evet” dedirtti.

ÇOCUKLARI NİKAH ŞAHİTLERİ OLDU…

Müge & Ahmet Seymen çiftinin nikâh şahitleri arasında oğulları Mert ve Deniz Seymen de vardı. Nikah memuru Necati Us’un, “Garanti olması adına iki şahit daha istiyorum” demesi üzerine Nigar Evgin ile Berna Ozman da tanık olarak alınırken; evlilik cüzdanının teslim edilmesi görevi ise Ataşehir Belediyesi’nin geçen dönem meclis başkanlığı görevini yürüten Semih Selimoğlu’ndan rica edildi. Selimoğlu’nun, “Sevgili dostum Ahmet Seymen’in titizliği uluslararası boyutlarda olduğunu bildiğimden bu cüzdanı kendisine teslim ediyorum” demesi, konuklar tarafından alkışlarla karşılandı.

Semih Selimoğlu’nun; “Sevgili dostum Ahmet Seymen’in titizliğinin uluslararası boyutlarda olduğunu bildiğimden bu cüzdanı kendisine teslim ediyorum” demesi, konuklar tarafından alkışlarla karşılandı…

Nikâhın konukları, Müge & Ahmet Seymen çiftini uzun süre ayakta alkışladı…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...