Seri gaspçı yakalandı…

Ümraniye’de birbiri ardına marketleri soyan şüpheli, polisin dikkati sayesinde yakalandı. Eşkali belirlenen şüpheli, yolda yürürken olaylarda kullandığı bıçakla birlikte gözaltına alındı. Şüpheli suçunu itiraf ederken, uyuşturucu parası için gasp yaptığını söyledi.

Ümraniye’de 27 Şubat günü Armağan Evler Mahallesi Harman Sokak üzerinde bulunan bir markete müşteri gibi gelen bir kişi, bıçak tehdidiyle kasada bulunan paraları alarak kaçtı. Polis, görgü şahitlerinin ifadelerine göre şüphelinin 1.80 boylarında, 80-85 kilogram ağırlığında, buğday tenli, düzgün şiveli olduğunu tespit etti. Polis şüpheliyi ararken, aynı kişi önce 2 Mart tarihinde, daha sonra da 6 Mart günü aynı bölgede yine marketleri soydu.

UYUŞTURUCU PARASI İÇİN…

Gasp Büro Amirliği tarafından bölgede başlatılan operasyon, geçtiğimiz akşam saatlerinde sonuçlandı. Polis ekipleri, eşkale uygun bir kişinin yolda yürüdüğünü görerek şüphe üzerine durdurdu. İsminin Cemil A. olduğu öğrenilen kişinin üzerinde yapılan aramada, olaylarda kullandığı bıçak ele geçirildi. Şüpheli Cemil A., ilk sorgusunda suçunu itiraf etti. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilerek sorguya alınan Cemil A.’nın uyuşturucu parası için gasp olaylarını gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi. Gözaltına alınan zanlı adliyeye sevk edildi.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye Metrosu

Ümraniye Metrosu’nda sona yaklaşıldı

Ümraniye’deki trafik yoğunluğunu önemli ölçüde rahatlatacak olan Türkiye’nin ilk sürücüsüz metrosu Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattının Üsküdar’dan Ümraniye’ye kadar olan ...