Seren Fosforoğlu'nu mutlu günde birçok seveni yalnız bırakmadı. TV Program Yapımcısı, Psikolog & Yazar Tuba Emlek de ilk ziyaretçiler arasındaydı.

Seren Fosforoğlu anne oldu…

Ünlü Oyuncu Seren Fosforoğlu, annelik duygusunu tattı. Seren – İbrahim Öztürk çiftinin kızları Serda Nil, Kadıköy Şifa Hastanesi’nde sabah saatlerinde dünyaya gözlerini açtı. Ünlü Tiyatro ve Sinema Oyuncusu; Kadıköy Life Dergisi Köşe Yazarı Enis Fosforoğlu da ilk kez dede oldu.

Seren – İbrahim Öztürk çifti doğumun ardından ilk fotoğraf karelerini Kadıköy Life Dergisi’ne verdi. Ünlü oyuncuya birçok dostu, seveni, yakınları ve arkadaşları tarafından tebrikler yağmaya başladı.

Seren Fosforoğlu’nu mutlu günde birçok seveni yalnız bırakmadı. TV Program Yapımcısı, Psikolog & Yazar Tuba Emlek de ilk ziyaretçiler arasındaydı.

BİR ÖMÜR BOYU MUTLU YAŞA SERDA!..

Kadıköy Life Dergisi ailesi olarak çifte bir ömür boyu mutluluk, dünya ile tanışan kızları Serda Nil’e de sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir hayat diliyoruz.

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...