Seren Fosforoğlu'nu mutlu günde birçok seveni yalnız bırakmadı. TV Program Yapımcısı, Psikolog & Yazar Tuba Emlek de ilk ziyaretçiler arasındaydı.

Seren Fosforoğlu anne oldu…

Ünlü Oyuncu Seren Fosforoğlu, annelik duygusunu tattı. Seren – İbrahim Öztürk çiftinin kızları Serda Nil, Kadıköy Şifa Hastanesi’nde sabah saatlerinde dünyaya gözlerini açtı. Ünlü Tiyatro ve Sinema Oyuncusu; Kadıköy Life Dergisi Köşe Yazarı Enis Fosforoğlu da ilk kez dede oldu.

Seren – İbrahim Öztürk çifti doğumun ardından ilk fotoğraf karelerini Kadıköy Life Dergisi’ne verdi. Ünlü oyuncuya birçok dostu, seveni, yakınları ve arkadaşları tarafından tebrikler yağmaya başladı.

Seren Fosforoğlu’nu mutlu günde birçok seveni yalnız bırakmadı. TV Program Yapımcısı, Psikolog & Yazar Tuba Emlek de ilk ziyaretçiler arasındaydı.

BİR ÖMÜR BOYU MUTLU YAŞA SERDA!..

Kadıköy Life Dergisi ailesi olarak çifte bir ömür boyu mutluluk, dünya ile tanışan kızları Serda Nil’e de sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir hayat diliyoruz.

 

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...