Sercan Badur

Sercan Badur, Maltepe Park’a geliyor

Sercan Badur

ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 15 Mayıs Pazar günü Sercan Badur’u sevenleriyle buluşturuyor.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında alışveriş merkezine gelecek olan ünlü oyuncu, rol aldığı son dizisinde bir hipoksi hastasını canlandırmış ve hastalığın tanınmasına büyük katkıları olmuştu. Bu hastalık ile yaşayan birçok kişi ve yakınlarının duygularına da hayat verdiği rol ile ışık tutmuş, katılımcı olduğu birçok proje ile de desteğini sürdürmüştü.

ETKİNLİK ÜCRETSİZ…

Sercan Badur, Engelliler Haftası kapsamında Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştireceği söyleşide hem toplumda yaşayan özel durumdaki insanlar ile ilgili farkındalıkların arttırılmasına katkıda bulunmaya, hem de sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yetenekli oyuncu, sürprizlerin de olacağı söyleşi sonrasında gerçekleştirilecek imza etkinliğinde sevenleriyle bir arada olacak. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlik, 15 Mayıs Pazar günü saat 15.30’da başlayacak.

Sercan Badur

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ahmet Can Yeşildağ

Ahmet Can Yeşildağ’dan vefa örneği

Otel yönetimi konusunda Türkiye’nin yetiştirdiği ender isimlerden biri olan Ahmet Can Yeşildağ, yeni yıla girerken anlamlı bir vefa gösterisine de ev sahipliği yaptı. Mezun olduğu ...